Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Bekteshi & Ramize Caka - Fluturo Moj Dallendyshe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Fluturo moj dallendyshe ne dritaren e saj,
fluturo moj dallendyshe ne dritaren e saj,
e thuj moj dallendyshe ende ne zemer e mbaj,
e thuj moj dallendyshe ende ne zemer e mbaj.
Fluturo moj dallendyshe shko deri te ajo,
fluturo moj dallendyshe shko deri te ajo,
e thuj moj dallendyshe per mu a mendon,
e thuj moj dallendyshe per mu a mendon?

Ne at vend ku shkon fluturim
pershendete prej meje ti,
ne at vend ku shkon fluturim
pershendete prej meje ti,
thuaj se ne zemer e kam,
pa te e pikelluar jam,
thuaj se ne zemer e kam
pa te e pikelluar jam.


Ky tekst u dërgua nga Sy Zjarrta

Sala Bekteshi & Ramize Caka - Fluturo Moj Dallendyshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fluturo Moj Dallendyshe".
3. Video është e këngës "Fluturo Moj Dallendyshe", por nuk këndohet nga Sala Bekteshi & Ramize Caka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Bekteshi:


Komente 0