Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Bekteshi & Ramize Caka - Oj Lule Uskane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


moj lule uskane
kurdole a qave o (2x)

qava si nuk qava o
prej nanes u n'dava o (2x)

II
mos qaj lule mos ke dert
se te nana shkon apet (2x)

si ti ban vjehrres sajgi
do te jesh nuse birinxhi (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sala Bekteshi & Ramize Caka - Oj Lule Uskane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lule Uskane".
3. Video është e këngës "Oj Lule Uskane", por nuk këndohet nga Sala Bekteshi & Ramize Caka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Bekteshi:


Komente 0