Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Bekteshi & Ramize Caka - Bijo Mori Bijo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  9

Sec po bien lodrat
ushtojn pa u nal (2x)

nan o mori nan
zemren ma pervlojn (2x)

bij o mori bij
oh moj buze qershi (2x)

hajt ta ngjesim kanen
kan ardhe me t'marr ty (2x)

II
Sec po bien lodrat
ushtojn pa u nal (2x)

nan o mori nan (2x)
skam shami mej dhan

bij o mori bij
mos dilshe ne kojshi (2x)

po te ulshe koken
e t'bajshe shami (2x)

III
Sec po bien lodrat
ushtojn pa u nal (2x)

nan o mori nan
s'kam corap me i dhan

bij o mori bij
mos dilshe n'gollap (2x)

po te ulshe koken
e t'bajshe corap (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sala Bekteshi & Ramize Caka - Bijo Mori Bijo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bijo Mori Bijo".
3. Video është e këngës "Bijo Mori Bijo", por nuk këndohet nga Sala Bekteshi & Ramize Caka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Bekteshi:


Komente 0