Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Bekteshi & Ramize Caka - Ke Pi Uj Ne Shatervan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

erdhe zemren ma morre
ike larg u largove
vec nje stin e kaluam bashk
her te kalaja her ne marash

ne shpirt e n´djej
so te vish perseri
se ktu ka dashuri
shetite boten
shko deri ne fund
me mire se ktu se ke askund

REF
????????pse nuk ke shpetim
cysh moti te pata than
ke lan gjurm qytetin tim
ke pi ujne shatervan (2x)

II
erdhe zemren ma morre
ike larg u largove
vec nje stin e kaluam bashk
her te kalaja her ne marash

ne shpirt e n´djej
so te vish perseri
se ktu ka dashuri
shetite boten
shko deri ne fund
me mire se ktu se ke askund

REF
????????pse nuk ke shpetim
cysh moti te pata than
ke lan gjurm qytetin tim
ke pi ujne shatervan (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Sala Bekteshi & Ramize Caka - Ke Pi Uj Ne Shatervan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ke Pi Uj Ne Shatervan".
3. Video është e këngës "Ke Pi Uj Ne Shatervan", por nuk këndohet nga Sala Bekteshi & Ramize Caka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Bekteshi:


Komente 0