Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Bekteshi - Kush Ban Dasem Ne Ket Vend Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sonte luhet vallja
Oh me qiftelia
Paska hy ne valle sonte
Ma e bukura bjondina

Me sevda luj vallëzo se t'paska hie
Ma e bukura
Ma e bukura synin e zi
(2x)

Sonte luhet vallja
Vallëzoj me tupana
Paska hy ne valle sonte
Ma e bukura zeqkanja

Me sevda luj vallëzo se t'paska hie
Ma e bukura
Ma e bukura synin e zi
(2x)

Sonte luhet vallja
Oh me qiftelia
Paska hy ne valla sonte zeqkanja bjondina

Me sevda luj vallëzo se t'paska hie
Ma e bukura
Ma e bukura synin e zi
(2x)


Sala Bekteshi - Kush Ban Dasem Ne Ket Vend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Ban Dasem Ne Ket Vend".
3. Video është e këngës "Kush Ban Dasem Ne Ket Vend", por nuk këndohet nga Sala Bekteshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Bekteshi:


Komente 0