Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sali Malaj - 15 Vjecare (Feat. Bledar Hoxha)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

15 vjecare
t’a hodha sevdane
Tani qe u rrite moj
Nuk me vjen me prane (x2)

Te erdha tek porta
Po rrije menduar
Ne emer te thirra moj
Erdhe pa pertuar (x2)

Ti rrije ne shkalle
Qendisje shamine
Vajze e vogel fare
Yll moj yll qe ndrine! (x2)

Floket permbi balle
Te binin ngadale
Vajze e vogel fare
Nuk te le pa marre! (x2)


Ky tekst u dërgua nga LSali Malaj
Featuring: Bledar Hoxhaj
Publikimi: 26/02/2022
Muzika: Sali Malaj & Rino Boci
Teksti: Sali Malaj
Orkestrimi: Rino Boci
Klarinete: Drini Maledhi


Sali Malaj - 15 Vjecare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "15 Vjecare".
3. Video është e këngës "15 Vjecare", por nuk këndohet nga Sali Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sali Malaj:


Komente 0