Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Salih Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Salih Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 12 Dhjetor 2010, Salih Gashi publikon videoklipin "Lajkatare". Më datë 2 Shkurt 2016, Salih Gashi publikon videoklipin "Lamtumire". Më datë 4 Tetor 2016, Salih Gashi publikon videoklipin "Per Krejt Jeten". Më datë 26 Gusht 2017, Salih Gashi publikon videoklipin "Gurbetqari"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Shaban Demaj

Ramiz Bytyqi

Destan Pagarusha

Basri Bega

Skënder Fejzullahu

Fadil Nreca

Zymer Gashi

Xhemajl Qeta

Gjergj Gjoni

Afrim Gashi


Tags: Salih Gashi, Sali Gashi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet