Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Salim Arifi - Hajde Me Mu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/02/2007

2007-02-01T18:44:51+00:00Ku jam ende n'zemren tande
dashuria ime e vjeter
Ani une ne andrrat tua
a po vjen dikush tjeter
Sa her du te thrras ne emer
po gaboj e po t'thrras zemer

Re: (x2)Hajde me mu,e hajde me mu
me dit cka baj per ty kurr s'ishe largu

Midis lulev te ksaj bote
syri im vec ty te sheh
Noje doren n'zemren time
degjoje per ty si rreh

(x2)Her me pare,her pa pare
luje vallen ashiqare
Luje vallen me shyret
ashtu sic e ke adet


Ky tekst u dërgua nga A.bardhoshi
Më Shumë Këngë Nga Salim Arifi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet