A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Salim Arifi & Ganja - Lujmi Lujmi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/10/2015

2015-10-12T21:24:01

Më Shumë Nga

Ganimete Abazi (Ganja)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lujmi Lujmi" kënduar nga Salim Arifi & Ganja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Salim Arifi & Ganja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019