Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samanta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  57
Samanta është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mirsa Laci

Ajsel

Oreta Leka

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Leonora Ajdari

Floriana

Albina Jakupi

Viki

Anisa Dervina

Saranda Jusufi

Tags: Samanta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet