Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Samanta Karavella - Shume Happy  (Feat. Roy)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

25/10/2009

2009-10-25T07:40:57+00:00

Featuring

Roy Meta
(Roy:)
Yes ahhhh... we bring this new summer...
Roy Records... DANCE!
come on!
Samanta... Roy... Go!

Everybody dance
everybody dance
everybody dance, dance
everybody dance
everybody dance
everybody dance, dance

Come on!

(Samanta:)
Jam shume happy, jam shume crazy
baby jam shume nice,
e ky ritem qe me ben sonte te çmendem,
ne k'te party te gjithe s'bashku
ti çojme duart lart
ti shijojme netet e kesaj vere
sonte dridhem, shkrihem.
nata shume e nxehte
atmosfera qe sjell vera ka filluar
dhe muzika ne kete mbremje qe ne na jep jete
çdo moment duke e shijuar

(ref 2x)
Jam shum happy tonight
jam shum crazy tonight
ne k'te ritem tonight

(Roy:)
ok ne kete mbremje mbrrita

(Samanta:)
sonte mbremje te shijojme

(Roy:)
all night ç'e ndezim naten n'club

(Samanta:)
atmosfera qe na i ofron

(Roy:)
se kur vijme na, nuk e dina

(Samanta:)
pse ky ritem me pushton

(Roy:)
neve krejt po pina
do do do do do do do do
kur hyme n'club na
jeni me ndryshe
s'pini me gota po pini me shishe
s'jam vetem por dyshe
me mu eshte Samanta
kjo eshte me e mira
kjo eshte ma e veçanta
na vijme se na doni
na vijme se na doni
na vijme se
na vijme se
na dim se ça doni
ket ritem shijoni me ne club
kjo nate s'ka me u ndal
me ne don't stop!
shake you body, move your body
bleed tonight
everybody dancing enjoing all night
e ngjisim, e kallim
e ngrijme atmosferen
na e bome hitin
na e sjellim veren
na ju bojme per me pi
per me pi vetem mire me u ni
çoni durt nalt me hip-Hop R&B
se si kercen e di
se si kercej s'ke ni
Roy dhe Samanta tash me nje stil te ri.

(Samanta: ref 2x)
Jam shum happy tonight
jam shum crazy tonight
ne k'te ritem tonight

2x
Dridhem me ket ritem
me pelqen qe sa me shume te kercej
e ndiej muziken
qe me ben sonte te ndihem OK
Klabi krejt ndizet
ndizet vetëm kur na
jena knei
Se na e kallim cdo nejj

(Roy:)
everybody dance
everybody dance
everybody dance, dance
everybody dance
everybody dance
everybody dance, dance
Come on!

(ref 4x Samanta:)
Jam shum happy tonight
jam shum crazy tonight
ne k'te ritem tonight

(Roy:)
?????? sonte n'club
me R&B e me Rap
hey mami lets play it back
krejt ndryshe sonte na vijne
te mprehte ne flow e ne beat
ne atmosferen e mpijme

(Bashke:)
?????? sonte n'club
me R&B e me Rap
hey mami lets play it back
krejt ndryshe sonte na vijne
te mprehte ne flow e ne beat
ne atmosferen e mpijme


Ky tekst u dërgua nga Ronnie   Fatoniii   saramk
Më Shumë Këngë Nga Samanta Karavella:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet