Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Samanta Karavella

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  577
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Samanta Karavella është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Pasioni dhe deshira e saj per muziken u shfaqen qe ne moshen 6 vjecare. Ajo ka marre pjese ne shume festivale qe e vogel, por karriera e saj nisi ne moshen 13 vjecare ne nje nga audicionet me te famshme te talenteve te reja "Ethet e se premtes mbrema". Mbas ketij spektakli angazhimet e saj ne art kane qene ne menyre te vazhdueshme dhe te sukseshme. Ne moshen 14 vjecare u be pjese e Festivalit ne RTSH dhe me vone ka marre pjese ne shume festivalev...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

45 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Ish-Anëtare e labelit

MAX Production

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (41)

19
22
36
34
17
22
38
6
18
6
12
15
7
18
28
9
11
27
13
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Orinda Huta

Ronela Hajati

Anxhela Peristeri

Rosela Gjylbegu

Kejsi Tola

Besa Kokëdhima

Xhensila Myrtezaj

Greta Koçi

Elvana Gjata

Anjeza Shahini

Tags: Samanta Karavella, Samanta Karavello, Samantha Karavella


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet