Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samanta Karavella - Provoje Edhe Nje Here  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  6

Pjesëmarrëse në

Top Fest 8

Komente

Asnjë Koment

08/03/2011

2011-03-08T13:51:44+00:00provoje edhe nje here 2x
hayseriozisht e ke OK

gjithmone mendoja se me ty dicka me ty nuk shkon
si me te tjerat s doja te me imponosh
dhe ket here te lutem rri larg
mendoja keq
kaluan dit e nuk me pengove kurr jo
tregove veten shume me doje
aq shume
jo se di pse nuk po kuptoj gje
me i embel se jeeeeee
REF.provoje edhe nje here
ndoshta e meriton ti te te kem
hapi dyert e zemres me merr
bosh te ndihem kete cast kur ti je 2x

Ti ke ndryshuar si dita me naten
me ke hipnotizuar dhe pse njerezit
na ndajne
te relaksohesh jepi
ti mua me mbro
oooo
fjalet e tua jane.......
je aq i zgjuar te zbulosh me shume
sonte vec ti e ke ne dore
ref.provoje edhe nje here..........


Më Shumë Këngë Nga Samanta Karavella:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet