TEKSTESHQIP

Samanta
Margarita
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Margarita" kënduar nga Samanta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt u prezantua para një audience më të gjerë i punuar artistikisht me një videoklip muzikor, produksioni i të cilit është krijuar nga Arber Dyrmishi. Videoklipi u publikua me datë 15 Qershor 2022. Këngën e kompozuan bashkarisht Samanta Karavella & Boban Apostolov, teksti mbart firmë nga Samanta Karavella, ndërsa për produksionin audio u përkujdes Boban Apostolov.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200