TEKSTESHQIP

Samanta
Kush Je
Lyrics

A ke pas najhere najkon
Qe njejt si un po t'don
Nuk po t'njoh mo kush je ti
Shume vetja t'ka hi n'qejfi

Sa zemer dhe sa
Po don me m'vra
Jo kurre mo ski me mpa

A ke pas najhere ti tjeterkon
Qe njejt si une po t'don
Nuk po t'njoh mo kush je ti
Shume vetja t'ka hi n'qejfi

Spo m'vyn mo fjalet kurre ti ski vepru
Hey djalo
Premtimet tua mo sun t'falen
Tash vone u bo per ty hej djalo hej

Ta dhash e mo s'ta dho
E mo s'ta dho
I don't wanna waste my time with you bejb

Sa zemer dhe sa po don me m'vra jo kurre mos ski me m'pa

A ke pas najhere ti tjeterkon
Qe njejt si une po t'don
Nuk po t'njoh mo kush je ti
Shume vetja t'ka hi n'qejfi
INFO
Projekti muzikor finalizohet tek artdhashësit i punuar nga ana vizuale me videoklip muzikor, produksioni i të cilit u punua nga Mojo Production. Videoklipi u publikua më 3 Gusht 2023. Muzika dhe teksti u realizua nga Monoir & Samanta Karavella, teksa produksionin audio e prodhuan Loredvn & Monoir.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200