A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sami Kallmi

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  25
BIOGRAFIA: Sami Kallmi is a popular singer. Në vitin 2004, Sami Kallmi & Feruz Mustafov publikojnë albumin "Tak Tak Ne Zemer". Më datë 22 Tetor 2012, Sami Kallmi publikon videoklipin "Takimi". Më datë 18 Janar 2016, Sami Kallmi publikon videoklipin "Mercedesi". Më datë 7 Tetor 2017, Ilia Basho publikon videoklipin "Per Te Njejten Femer", në bashkëpunim me Sami Kallmi. Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, teksti u shkrua nga Arben Duka. Më datë 6 Prill 2018, Klarita Shuli &...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Tak Tak Ne Zemer (2004)

Potpuri Dasme

Me Telefono

Per Nje Vajze Me Ka Zene Meraku

Kam Dy Pika Lot

Fytyra Jote E Bukur


» Add A Song »

Mercedesi
Takimi


Related Artists:

Kacho

Viagra

Chika

Breaker G

Nysret Hyseni

Orhan Zeneli

Burim Kastrati

Nusran Fera

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Genti


Tags: Sami Kallmi

Sami Kallmi in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019