Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sami Krasniqi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Sami Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2015, Sami Krasniqi & Valentina Bajraktari publikojnë albumin "Mire Se Vini". Më datë 30 Prill 2019, Sami Krasniqi & Valentina Bajraktari publikojnë videoklipin "Rrush E Kumbulla"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareMire Se Vini (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Labinot Hakaj

Gzim Medeci

Masar Hoti

Petrit Karaqica

Hafir Mëziu

Besim Nuredini

Edmir Lika

Agron Pefqeli

Dashmir Saiti

Lali Kadriu


Tags: Sami Krasniqi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet