Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sami Krasniqi - Te Ndjej Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Veq nji her met pa
Unë digjem si prush
Per ty more rrush

Krejt i kisha dhan
Per tyë o moj zan
Zemren ta kam fal

Sonte ti me ardh me mu
Nven ne disko na me sjku
Qka thoj hallku si kisha nfegju
Ty te n'djej dhe te dua
Hajde o shpirt me mu
Unë ty te kam gja
Hajde mos i bjer pishman
Se kjo zemer prap te don


Ky tekst u dërgua nga Sami krasniqi

Sami Krasniqi - Te Ndjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ndjej".
3. Video është e këngës "Te Ndjej", por nuk këndohet nga Sami Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sami Krasniqi:


Komente 0