A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sami Pacolli

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Sami Pacolli is a popular singer of Folk Ballads music. Më datë 19 Shtator 2016, Sami Pacolli publikon videoklipin "Nje Kujtim". Më datë 5 Shkurt 2018, Sami Pacolli publikon videoklipin "Ma Kthe Dashnin". Më datë 10 Janar 2019, Sami Pacolli publikon videoklipin "Një Dashni". Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production. Më datë 9 Prill 2019, Sami Pacolli publikon videoklipin "Emri Yt"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arif Aliu

Nuredin Fetahu

Fidan Prelezi

Kadri Rogaqi

Besnik Berisha

Kemajl Bega (Kema)

Eroll Dogani

Lulzim Ramushi

Danny Boy

Qamili I Vogel


Tags: Sami Pacolli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019