Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samir Hajra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Samir Hajra është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 6 Mars 2015, Samir Hajra publikon videoklipin "Premium Horo 2015"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Samir Hajra

Komente 0