Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Samira

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Samira është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 1 Tetor 2019, Samira publikon videoklipin "Do It". Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Arbana Elezi

Pashke

Ola Xhauri

Brikey

Fiona

Egi Vreko

Liza

Vivian Kokeri

Jona

Marigona Vitia


Tags: Samira

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet