Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samson Gjoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Gjakove 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Samson Gjoni është një këngëtar i njohur. Ne vitin 1994, ai shkoi se bashku me familjen e ti ne Zvicer per te jetuar. Soni ka sjelle deri me tani dy kënge: "Ku je ti" dhe "Qefin mos ma prish" ne zhandrrin RNB cillin ai e preferon me se shumti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Liridon Hoti (Liri)

Armend Sherifi

Kasso

Dr.Nushi

Papushi

Krayzie Xia

Bujaa

Herolind Ramabaja

Hajrush Kryeziu

Noli Pajaziti

Tags: Samson Gjoni, Soni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet