Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
San Petro

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: San Petro është një këngëtar. Më datë 31 Gusht 2008, Young Zerka publikon videoklipin "Sexy", në bashkëpunim me San Petro. Në Maj 2009, San Petro merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Te Luash Me Enderrat"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

El-Metro

Gezim Berisha

Cufa

Marin Jancu

Dinno

Double D

Dr.Rabbit

Snero

Rbs

Mr. Babushi

Tags: San Petro, San Pedro


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet