Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sanie Limani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Sanie Limani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Më datë 2 Shkurt 2018, Sanie Limani & Zidan Limani publikojnë videoklipin "Dua Ate Me Harru". Në vitin 2019, Sanie Limani & Zidan Limani publikojnë albumin "Kenge Dasmash 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Zidan Limanit

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentKenge Dasmash 2019 (2019)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dafina Bajrami

Olidena

Melisa Lleshi

Blerina Shera

Melani

Evi Reçi

Shqipdona Behluli

Dorina Leka

Olgera Lleshaj

Hersiana Matmuja

Tags: Sanie Limani, Sanije Limani, Sanie Mehmedi


Komente mbi këtë artist