Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sanimete Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Sanimete Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 7 Shtator 2008, Sanimete Krasniqi publikon videoklipin "Pendohem Un Tash Per Ty". Në vitin 2015, Sanimete Krasniqi publikon albumin "Live 2015". Në vitin 2016, Sanimete Krasniqi publikon albumin "Live 2016". Më datë 8 Korrik 2018, Culimusik publikon videoklipin "Do Ta Kallim", në bashkëpunim me Sanimete Krasniqin. Në vitin 2018, Sanimete Krasniqi publikon albumin "Do Ta Kallim". Më datë 26 Shkurt 2019, Sanimete Krasniqi pub...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareDo Ta Kallim (2018)

Live 2016 (2016)

Live 2015 (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Arbnore Kleçka

Raimonda Kovaçi

Majlinda Topanica

Sala Maloku

Halide Piskala

Drandofile Rama (Filja)

Blerina Gashi

Shemsie Gashi

Xhemile Veselaj

Remzije Strumcaku (Rema)


Tags: Sanimete Krasniqi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet