A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sanimete Krasniqi - Me Mungon


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/02/2009

2009-02-01T05:53:12

me mungon
syt e mi pa ta skan
gjummmm
me mungon
nuk e di pse te du kaq
shummmm

me mungon
ku je ti e ku jam une
me mungon
aahh aahh
me mungon

Ku jan buzet
qe mkan premtu
qe kur prej meje
skam me u largu

fjalt qe mi ke dhan
as kush vendin tan
nuk mund me zane
sa shum mbeten
fjal veq me ke than

askush vendin tan
nuk mund me zane

me mungon
syt e mi pa ta skan
gjummmm
me mungon
nuk e di pse te du kaq
shummmm

me mungon
ku je ti e ku jam une
me mungon
aahh aahh
me mungon

Ku jan buzet
qe mkan premtu
qe kur prej meje
skam me u largu

fjalt qe mi ke dhan
as kush vendin tan
nuk mund me zane
sa shum mbeten
fjal veq me ke than

me mungon
syt e mi pa ta skan
gjummmm
me mungon
nuk e di pse te du kaq
shummmm x2


Lyrics submited by Berlindaist
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019