Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Sant është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. SanT & Marly jan dy repera te talentuar tashme te njohur ne vendin e tyre gjithashtu ne shum qytete te Shqiperise. Te dy djemte jan ne nje moshe te vogel por te cilet jan mjaft premtues. Ata dallohen per krijimet e teksteve me rima te vecanta dhe per stilin ndryshe nga te tjeret. Tani SanT & Marly jan bere pjese e Gmaj7 Production me producentin e mirenjohur Gent Myftaraj. Më datë 17 Qershor 2015, Almir Leka publikojnë videoklipin "Love In Sum...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Danny Boy

Bigg V

Oran G

Niku

Wllatki

Agon Nimani

Ummet

Gjyks

Xhema Aka Jemayli

Viagra

Tags: Sant, San T, San-T, Marly, Santilen Mjeshtri


Komente mbi këtë artist