Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Santa Klaus

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Santa Klaus është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 10 Gusht 2019, Santa Klaus publikon videoklipin "Kameleon"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

J.B.

Natra

Dora

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Floriant Salihu (Flow)

I Panjohuri

Tags: Santa Klaus, Santaklaus


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet