Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sara Bajraktari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Sara Bajraktari është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. E re në moshë, por të shumta janë pjesëmarrjet e saj në festivale. Sara Bajraktari që në moshën 7-vjeçare ka performuar në festivale fëmijësh, ku dhe është vlerësuar me “Çmimi Vokali më i mirë" për grup-moshën e saj. Prej disa vitesh Sara i bie pianos, si dhe merr leksione për kanto, ndërsa zhanret e saj të preferuara muzikore janë pop, blues dhe jazz. Sara ka marrë pjesë në Festivalin e Fëmijëve Shkodër; Festivali i 50-të i Fëmijëve në Tiranë; s...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Daniela Toçi

Mejba Kadija

Uendi Zylaj

Altea

Erta Qerimi

Anisa Shabani

Eda Muça

Kleansa Susaj

Klaudia Thartori

Alina Jani


Tags: Sara Bajraktari

Sara Bajraktari në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet