Sara Bulku
Sara Bulku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Shqipëri
  • Jeton në
  • Shqipëri
  • Ditëlindja:
  • 22 Nentor
  • Horoskopi:
  • ♏ AkrepiBiografia

BIOGRAFIA: Sara Bulku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2013, Sara Bulku merr pjesë në X Factor Albania 3. Më datë 18 Dhjetor 2015, Sara Bulku publikon videoklipin "Hello"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0