Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sara Dhe Adea

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Sara Dhe Adea është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2006, Sara & Adea marrin pjesë në Ylberi 2006 me këngën "Mosha Problematike"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Eduard Dhe Bleard

Arizana Dhe Adea Zekaj

Erlini Dhe Ervini

Edona Dhe Arta

Ela Dhe Bora

Arbri Dhe Shkupi

Havushe Dhe Andrin Salihi

Sara Dhe Anisa Shehu

Vellezrit Kuqi

Tags: Sara Dhe Adea


Komente mbi këtë artist