Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sara Dhe Anisa Shehu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Sara Dhe Anisa Shehu është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2014, Sara & Anisa Shehu marrin pjesë në Ylberi 2014 me këngën "Dy Motra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vellezrit Kuqi

Eduard Dhe Bleard

Laura Dhe Bleona Hashani

Arizana Dhe Adea Zekaj

Erlini Dhe Ervini

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Olta Dhe Elda Sadiku

Havushe Dhe Andrin Salihi

Jon Dhe Janina Dardhishta

Ela Dhe Bora

Tags: Sara Shehu, Anisa Shehu


Komente mbi këtë artist