Sara Ibrahimi
Sara Ibrahimi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Prizren Kosovë
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 20 Nentor 2003
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi

Biografia

BIOGRAFIA: Sara Ibrahimi është një poete. Si femije Sara eshte derguar ne çerdhen e femijeve "Lulet e Therandes". Klasen e pare e vijoi ne shkollen fillore te mesme te ulet "Fadil Hisari" ne Prizren me mesuesen Ajten Halimi. Filloi te merrej me poezi ne klasen e dyte dhe sot eshte ne klasen e gjashte me kujdestare Emrije Berishen. Ka dy motra dhe nje vella dhe sic thote ajo tani jeton e lumtur....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo një poezi »


Komente 1