Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sara Ibrahimi
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 20 Nentor 2003
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  171

Sara Ibrahimi është shkrimtare. Si femije Sara eshte derguar ne çerdhen e femijeve "Lulet e Therandes". Klasen e pare e vijoi ne shkollen fillore te mesme te ulet "Fadil Hisari" ne Prizren me mesuesen Ajten Halimi. Filloi te merrej me poezi ne klasen e dyte dhe sot eshte ne klasen e gjashte me kujdestare Emrije Berishen. Ka dy motra dhe nje vella dhe sic thote ajo tani jeton e lumtur.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Punuan Biografinë:  saraibrahimipz  

Komente

1

Më shumë artikuj nga Sara Ibrahimi »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet