A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sara Kalaveshi - Me Fal


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/12/2009

2009-12-03T09:29:28

Music:

Flori Mumajesi

Participating in

Zhurma Show 2008


Me Fal
e vetme dhe pa fjale
e huaj dhe pse pa faj
asnje sqarim te zbus
per nje rikthim te lus

e di nuk ke pse fal
kujto ti pse u ndame
per nje motiv konfuz
me nje veshtrim per buze

Ref:

te lutem me fal
per te fundit here
le te bien lote
le te ndihem keq
ti vetem me fal
per te fundit here
le te bien lote
le te ndihem keq


Lyrics submited by Albina


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019