Sara Kapo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  37
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
BIOGRAFIA: Sara Kapo është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka arritur të tërheqë vëmendjen jo vetëm me pamjen e saj prej një vajze rebeleje, por edhe me iniciativat e gjestet e bamirësisë. Sara Kapo identifikohet shpesh si vajza e aktores së mirënjohur Ema Andrea, por pavarësisht krenarisë që modelja ndjen për të ëmën, nganjëherë revoltohet. “E kuptoj që është një emër i madh në Shqipëri, por më lejoni të kem individualitetin tim”. Që u bë pjesë e klipit të bashkëpunimit të Flori Mumajesit dhe Ledri Vulë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Jenny Jonas

Nilsa Hysi

Albora

Eniada

Ola

Ayssel Kristuli

Matilda Mati

Enia

Olta Kaferi

Deborah Dollapi


Tags: Sara Kapo

Krijo Një Kartolinë