Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Sarafin Grulaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Mosha:
  • 11 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Sarafin Grulaj është një shkrimtar i vogël. Kreu shkollen fillore ne Sinan Thaqi (zojz). Ai njihet si autor i vogel dhe ne faqen teksteshqip.com botoi 3 vjersha. Me e mira sipas tij eshte "17 shkurti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Eljo Canka

Markelino Harizaj

Lensi Gega

Hysen Lushtaku

Shkumbin Dulaj

Arsen Kurtashi

Olti Dedinca

Erti Hyseni

Rilind

Enis Haziri

Tags: Sarafin Grulaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet