Sarah Memmola
Sarah Memmola

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Sarah Memmola është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2013, Sarah Memmola ishte finaliste në X Factor Albania 3....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0