TEKSTESHQIP

Saranda Krasniqi
Hajde, Hajde Gurbetqarë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde, Hajde Gurbetqarë" kënduar nga Saranda Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 3 Qershor 2022, Saranda Krasniqi publikon videoklipin "Hajde, Hajde Gurbetqarë". Muzika e këngës u punua nga Xheni Meçe, ndërsa teksti u shkrua nga Sami Aliu.