Më mbaj mend (për 1 muaj)

Saranda & Eduart Dëma - Me Jep Një Të Puthur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Me mbyte si lumi
Si lumi dhe deti.
Me jep nje te puthur
Se su be qameti.(2×)

REF.
Edhe nese shkon
Edhe nese s'vjen
Do te pres
deri sa te vdes.
Prit o i uruar
Te shtohet lezeti
Se per nje te puthur
Duron edhe mbreti.

Sesht kollaj me thua
Te me puthesh faqen.
Prit mor sa te celin
Lulet manushaqet.(2×)

REF.
Edhe nese shkon
Edhe nese s'vjen
Do te pres
deri sa te vdes.
Prit o i uruar
Te shtohet lezeti
Se per nje te puthur
Duron edhe mbreti.

Zemra ime priti
Po dot nuk te gjeti.
Vec nje dit te vitit
Del ne buz te detit.(2×)

REF.
Edhe nese shkon
Edhe nese s'vjen
Do te pres
deri sa te vdes.
Prit o i uruar
Te shtohet lezeti
Se per nje te puthur
Duron edhe mbreti.


Ky tekst u dërgua nga andiso

Saranda & Eduart Dëma - Me Jep Një Të Puthur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Jep Një Të Puthur".
3. Video është e këngës "Me Jep Një Të Puthur", por nuk këndohet nga Saranda & Eduart Dëma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Saranda:


Komente 0