Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sardi Strugaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  28
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Sardi Strugaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2012, Sardi Strugaj merr pjesë në X Factor Albania 2. Më datë 30 Korrik 2013, Sardi publikon videoklipin "Më Shikon Nga Lart". Me këtë këngë, Sardi merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 13 në vitin 2014. Vetë Sardi ka thënë për këtë këngë: "Kjo ishte kënga e parë që nxorra dhe pati sukses, sepse ishte këngë e sinqertë. E di që shumë prej jush e gjejnë veten te kjo këngë, ja dedikojnë një personi të zemrës që fizikisht e kanë humbur, p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Andi Stafuka

Noga

Loni Gashi

Stenaldo Mëhilli

Bruno

Shpresim Ahmeti

Genti Deda

Lind Islami

Gussi

Egzon Pireci

Tags: Sardi, Sardi Strugaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet