Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sardi Mneri

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Sardi Mneri është një autor këngësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Denis Gici

Martin Çipi

Besnik Palnikaj

Genci Malaj

Riza Bërbatovci

Alldin Sallahi

Samer Agolli

Lulzim Kryeziu

Olsi Gjondedaj

Luaras Uka


Tags: Sardi Mneri

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet