Më mbaj mend (për 1 muaj)

Savanna

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  170
  • Emri i Vërtetë:
  • Savana Hoti
BIOGRAFIA: Savanna është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Estrada Shqiptare çdo ditë e më shumë po pasurohet me prurjet e reja, që po sjellin çdo ditë artistët e rinj. E një ndër ta është edhe artisja Savanna, e cila ka depërtuar së fundmi në tregun muzikor. Më datë 12 Korrik 2017, Savanna publikon videoklipin "Ku Je". Muzika e këngës u punua nga Nurteel, Granit Gashi, teksti u shkrua nga Ghulo. Në klipin e këngës të punuar nga XL Films, ajo shfaqet mjaft bukur dhe atraktive. Më datë 6 Dhjetor 201...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Spotify

Komente

5 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Sarentina Cako

Florida Dushku

Xhirjana

Marigona Vitia

Megan

Anisa Smajlaj

Jona

Jola

Tags: Savanna, Savana, Savanna Hoti, Savana Hoti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet