TEKSTESHQIP

Savanna
Potpuri 1 (Gezuar 2023)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 1 (Gezuar 2023)" kënduar nga Savanna.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
 • Publikimi: 30/11/2022
 • Ora: 17:01
 • Ndrysho Videon
 • Dërgo tekstin
 • Dërgo akordet
 • Shtoje në playlist
 • Performon:
 • Më shumë info:
  0:01 - 1:54 - S'po Ta Kona - Murat Ft Sebi / Musik: Murat Liman, Melodia & Idea: Murat Liman, Text: Xhimi
  1:55 - 5:10 - Shum Jam Tu T’ndie
  5:11 - 6:29 - Se Ne Jete Veq Ty Te Pata / Original Song: Burak Bulut Ft Kurtulus Kus - Sevmedin Deme
  6:30 - 8:14 - Digju Kallu (Duli)
  8:15 - 9:15 - Vallahi Bilahi
  9-16 - 10:05 - Xhemile Qyqeku
  10:06 - 12:04 - Jena Shqipe Kallabllak (Jena Motra Kallabllak)