A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Gramsh 
BIOGRAFIA: Sbga-Gr është një këngëtar. Më datë 12 Qershor 2012, Sbga-gr publikon videoklipin "Kam Nje Lutje", në bashkëpunim me Gr....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Stanny Buja

Tr-G

Fiqiri Teta

Toni-H Aka Tb

Kledi Rama

Alban Rexha

Eldi

Kappacobra

Erlind Zeraliu

Wild Panther


Tags: Sbga-Gr

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019