Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Scandali

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Enri Hasa
 • Vendlindja:
 • Peqin 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Scandali është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete eshte Enri Hasa. I futet rruges hip-hopit per me e cu at sa ma lart e per ti sjell nje fryme te re ne Shqipri. Nje enderr per ti hyre hip hopit e cila cdo dit e me teper po i behet realitet....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Don Pine

Bleks

Noka

Princi Rebel (Ani)

Gyçe

Lani (Street Thugs)

DiabloMC

Lugatti

Don E-C

Mc Kristi


Tags: Scandali, Enri Hasa

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet