Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Scion - Ishim T'lumtur  (Feat. B-Albo & Flow)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

25/04/2015

2015-04-25T16:54:42+00:00

Featuring

B Albo

Featuring

Floriant Salihu (Flow)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ishim T'lumtur" kënduar nga Scion.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Scion i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Scion:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet