Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Sead Asllani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Sead Asllani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 18 Nëntor 2010, Sead Asllani publikon videoklipin "Jeta Na Ka Nda". Më datë 8 Prill 2014, Sead Asllani publikon videoklipin "Me Tjetrin Je Martu". Më datë 15 Dhjetor 2018, Sead Asllani publikon videoklipin "E Mira Ulqinit". Më datë 8 Shkurt 2019, Sead Asllani publikon videoklipin "Melhem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bardh Spahja

Besim Nuredini

Gzim Medeci

Masar Hoti

Andi Mezini

Nimet Fetai

Sami Krasniqi

Duchi

Sadik Uka

Avni Mehmeti

Tags: Sead Asllani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet