Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Sead Muqa (Sei)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Emri i Vërtetë:
  • Sead Muqa
  • Vendlindja:
  • Pejë 
BIOGRAFIA: Sead Muqa (Sei) është një instrumentist i njohur. Sead Muqa i njohur ndryshe me emrin artistik "Sei" eshte nje nder klarinetistet me te mire ne Kosovë. Ai eshte nje instrumentist i shkelqyer. Ai luan ne dia instrumente si: klarinet, piano, saksofon etj. Ai bashkpunon me kengetarë të ndryshem ka bere shume bashkpunime dhe kenge te zhanrit popullor me kengetarin e mirnjohur "Ramadan Krasniqi - Dani". Ai ka bere shume kenge instrumentale. Poashtu ai ka nxjerr edhe albumin e tij instrumental sebashk...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareAir Sei (2016)

As Instrumental


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Chipsi

Astrit Bejta

Potera

Hysni Zeqiri

Valon Rama

Papushi

Ergin Brahimi

Napoleon

Valon Buquku

Hysen Smajli

Tags: Sead Muqa, Sei


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet