A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sebastiana Brecani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Tropojë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Sebastiana Brecani është një autore këngësh e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Alda Bida

Ida Nurçe

Lejla Agolli

Valdete Antoni

Eriona Rushiti

Suzana Fazliu

Aneta Brozi

Anila Varfi

Arta Haziri Nuhiu

Naime Beqiraj


Tags: Sebastiana Brecani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019